Kontakt

Du är alltid välkommen kontakta oss eller hälsa på i vårt mysiga kontor på Brännkyrkagatan 80 i Stockholm.




Magnus Wallenius

Auktoriserad revisor som gillar att umgås med familj och vänner, åka skidor och träna.

070-618 79 46
magnus.wallenius@certe.se

Daniel Hjälm

Auktoriserad revisor som gillar att umgås med vänner, god mat, rött vin och att resa. Stolt husse till Siri.

070-618 79 55
daniel.hjalm@certe.se

Mikael Siverwall

Auktoriserad revisor som ägnar sin fritid åt mountainbike, skoter och fiske.

070-618 79 43
mikael.siverwall@certe.se

Mikael Jonsson

Auktoriserad revisor med stort intresse för språk. Tidigare musiksoldat som gillar att spela bandy och åka längdskidor.

070-618 79 33
mikael.jonsson@certe.se

Petter Kindlund

Auktoriserad revisor som uppskattar fotboll, träning och sällskapsspel samt en bättre frukost i solen.

070-618 79 35
petter.kindlund@certe.se

Martin Högberg

Revisor som är en livsnjutare och mycket intresserad och duktig på att laga mat.

070-748 24 92
martin.hogberg@certe.se

Sanja Nikodijevic

Revisor som brinner för inredning och detaljer som sätter en guldkant på vardagen. Älskar långa strandpromenader.

070-618 79 49
Sanja.nikodijevic@certe.se

Andrea Westin

Revisor som uppskattar god mat och som gärna ägnar fritiden åt familjen, träning och bakning.

070-618 79 95
andrea.westin@certe.se

Emeli Öhrby

Revisor som tycker om löpning och njuter gärna av en fika på stan eller en båttur ute i skärgården

070-618 79 38
emeli.ohrby@certe.se

Reine Forinder

En social talang utöver det vanliga. Älskar hund-promenader med Bella.

070-618 79 41
reine.forinder@certe.se

Nicklas Granath

Revisor som ägnar fritiden till sport, resor och goda vänner.

070-618 79 47
nicklas.granath@certe.se

Sofi Blomkvist

Älskar att umgås med min familj och vänner. Uppskattar god mat samt att laga den.

08-641 53 60
sofi.blomkvist@certe.se

Marcus Bruzelius

Revisor med stort intresse för mat, musik och vintersport.

070-6187948
marcus.bruzelius@certe.se

William Johansson

Revisor och stolt västgöte som sadlat om från grönkläder till kostym. Fritiden spenderas helst med nära och kära men också vid gymmet.

070-6187951
william.johansson@certe.se

Sabina Söderström

Revisor som tycker om att ägna fritiden åt familj och vänner, mysiga hemmakvällar och som gärna njuter av en kopp kaffe i solen.

070-6187975
sabina.soderstrom@certe.se