Kontakt

Du är alltid välkommen kontakta oss eller hälsa på i vårt mysiga kontor på Swedenborgsgatan 10, mellan Södra Station och Mariatorget i Stockholm.

Post och besöksadress:

Certe Revision AB
Swedenborgsgatan 10
118 48 Stockholm

E-post och telefonnummer

08-641 53 60
info@certe.se

certe-pataket



Magnus Wallenius

Auktoriserad revisor som ägnar sin fritid åt att träna 13 åringar i fotboll, åka skidor, båt och träna.

070-618 79 46
magnus.wallenius@certe.se

Daniel Hjälm

Auktoriserad revisor som gillar att umgås med vänner, god mat, rött vin och att resa. Stolt husse till Siri.

070-618 79 55
daniel.hjalm@certe.se

Mikael Siverwall

Auktoriserad revisor som ägnar sin fritid åt mountainbike, skoter och fiske.

070-618 79 43
mikael.siverwall@certe.se

Mikael Jonsson

Auktoriserad revisor med stort intresse för språk. Tidigare musiksoldat som gillar att spela bandy och åka längdskidor.

070-618 79 33
mikael.jonsson@certe.se

Petter Kindlund

Auktoriserad revisor som uppskattar fotboll, träning och sällskapsspel samt en bättre frukost i solen.

070-618 79 35
petter.kindlund@certe.se

Martin Högberg

Revisor som är en livsnjutare och mycket intresserad och duktig på att laga mat.

070-748 24 92
martin.hogberg@certe.se

Sanja Nikodijevic

Revisor som brinner för inredning och detaljer som sätter en guldkant på vardagen. Älskar långa strandpromenader.

070-618 79 49
Sanja.nikodijevic@certe.se

Andrea Westin

Revisor som uppskattar god mat och som gärna ägnar fritiden åt familjen, träning och bakning.

070-618 79 95
andrea.westin@certe.se

Malin Nordenson

Revisor som älskar djur och som anser att de små sakerna gör vardagen mer intressant. Är även en livsnjutare som gärna tränar, äter god mat och reser till Storbritannien.

070-618 79 51
malin.nordenson@certe.se

Emeli Öhrby

Revisior som tycker om löpning och njuter gärna av en fika på stan eller en båttur ute i skärgården

070-618 79 38
emeli.ohrby@certe.se

Reine Forinder

En social talang utöver det vanliga. Älskar hund-promenader med Bella.

070-618 79 41
reine.forinder@certe.se

Ulrika Melin

Ägnar fritid åt familj, skärgårdslivet ligger mig varmt om hjärtat samt skidåkning

0709-58 33 58
ulrika.melin@certe.se

Nicklas Granath

Revisor som ägnar fritiden till sport, resor och goda vänner.
070-618 79 47

nicklas.granath@certe.se