Om Certe Revision

Certe Revision startades av fyra auktoriserade revisorer med lång erfarenhet från olika byråer och en gemensam syn på revisionsarbete. Namnet Certe Revision betyder säker revision på latin och ligger till grund för företagets filosofi herunterladen.

Magnus, Daniel, Mikael och Marcus ville dock skapa något annat än en traditionell byrå som kunderna anlitar för att de måste. Därför har de istället byggt upp ett personligt och kostnadseffektivt företag som hjälper kunderna att bli lönsamma genom att kontinuerligt agera bollplank download gpg4win. Idag är vi betydligt fler revisorer som med hög kompetens och erfarenhet arbetar med kundernas bästa för ögonen.

Certe Revision jobbar nära sina kunder för att hjälpa dem att navigera rätt bland snåriga regelverk på ett enkelt och rättframt sätt winzip download chip. Kunderna vet att Certe Revision jobbar för deras framgång och kan lita på att de råd de får är av högsta kvalitet.

Inga konstigheter. Välkommen in till oss på Hornsbruksgatan 28, för en pratstund och fika download listen to music.



Claes Sjöblom

Verksamhetschef som gärna tillbringar fritiden i skärgården tillsammans med familjen, samt med ett stort intresse för näringslivsfrågor, politik och aktiemarknad.

070-618 79 38
claes.sjoblom@certe.se

Magnus Wallenius

Auktoriserad revisor som gillar att umgås med familj och vänner, åka skidor och träna.

070-618 79 46
magnus.wallenius@certe.se

Daniel Hjälm

Auktoriserad revisor som gillar att umgås med vänner, god mat, rött vin och att resa. Stolt husse till Siri.

070-618 79 55
daniel.hjalm@certe.se

Mikael Siverwall

Auktoriserad revisor som ägnar sin fritid åt mountainbike, skoter och fiske.

070-618 79 43
mikael.siverwall@certe.se

Mikael Jonsson

Auktoriserad revisor med stort intresse för språk. Tidigare musiksoldat som gillar att spela bandy och åka längdskidor.

070-618 79 33
mikael.jonsson@certe.se

Petter Kindlund

Auktoriserad revisor som uppskattar fotboll, träning och sällskapsspel samt en bättre frukost i solen.

070-618 79 35
petter.kindlund@certe.se

Andrea Westin Asp

Auktoriserad revisor som uppskattar god mat och som gärna ägnar fritiden åt familjen, träning och bakning.

070-618 79 95
andrea.westin@certe.se

Henrik Richardsson

Auktoriserad revisor som brinner för att göra skillnad för våra kunder. På fritiden är det skidåkning och långa skogspromenader som lockar. Född och uppväxt på västgötaslätten där jag även har en liten sommarstuga som jag gillar att renovera under sommarmånaderna.

070-618 79 45
henrik.richardsson@certe.se

Martin Högberg

Revisor som är en livsnjutare och mycket intresserad och duktig på att laga mat.

070-748 24 92
martin.hogberg@certe.se

Sanja Nikodijevic

Revisor som brinner för inredning och detaljer som sätter en guldkant på vardagen. Älskar långa strandpromenader.

070-618 79 49
Sanja.nikodijevic@certe.se

Susanne Nordin

Revisor som älskar livets kontraster. Spenderar gärna ledig tid på sin favorit-ö, Runmarö, eller på ett par skidor i Härjedalens fjäll.

070-618 79 23
susanne.nordin@certe.se

Tobias Håkansson-Rydén

Revisor med stort intresse för idrott och klockor. Umgås gärna med familj, vänner och fru på fritiden.

070-618 79 44
tobias.ryden@certe.se

Nicklas Granath

Revisor som ägnar fritiden till sport, resor och goda vänner.

070-618 79 47
nicklas.granath@certe.se

Sofi Blomkvist

Älskar att umgås med min familj och vänner. Uppskattar god mat samt att laga den.

08-641 53 60
sofi.blomkvist@certe.se

Sabina Söderström

Revisor som tycker om att ägna fritiden åt familj och vänner, mysiga hemmakvällar och som gärna njuter av en kopp kaffe i solen.

070-618 79 75
sabina.soderstrom@certe.se

Marcus Bruzelius

Revisor med stort intresse för mat, musik och vintersport.

070-618 79 48
marcus.bruzelius@certe.se

Miriam Sefo

Revisor som älskar att resa och har ett stort intresse för konst. På fritiden testar jag gärna nya restauranger med mina vänner eller övar kattagility med min katt Rio.

070-618 79 51
miriam.sefo@certe.se

Jonas Lindberg

Revisor med stort intresse för idrott och musik. Ägnar gärna fritiden åt familjen, vänner och träning.

070-618 79 18
jonas.lindberg@certe.se